Advanced
 

::ES COPIA::Front End amb React

Aquest curs es dirigeix a totes aquelles persones que tenen interès a treballar al món de la programació (software). Ja sigui perquè han decidit fer una reconversió cap aquest sector, o bé perquè volen actualitzar-ne els seus coneixements.

Specific goals | Temary

El perfil professional de front-end developer l'ocupa la persona que s'encarrega de construir majoritàriament la part visible d'una web. Es centra en el disseny, l'estructura, els colors, les animacions, els efectes, etc. A continuació pots ampliar la informació d'aquest itinerari:


Front End amb Vue (pròximament tindreu tots els detalls del pla formatiu)


Un cop realitzat el curs, si has adquirit els coneixements requerits, Barcelona Activa t'ajudarà a participar en processos de cerca de feina.

PERFIL REQUERIT:
- Alta motivació per la tecnologia, autodidactes, amb moltes ganes de reorientar-se al sector de les TIC.
- Persones* amb estudis universitaris o cicles formatius científics i tècnics: enginyeries, matemàtiques, estadística, física, química, economia, ADE, entre d'altres.
*Barcelona Activa està compromesa amb la igualtat de gènere per promoure la presència de les dones en el món de les TIC.

METODOLOGIA D'APRENENTATGE:
La IT Academy fa formació online amb mentoria. Tindràs a la teva disposició tota la documentació del curs (exercicis, pràctiques, contingut teòric) en un campus virtual i un mentor que t'acompanyarà al llarg del curs.

DURADA:
La durada màxima és de 350 hores lectives, que pot reduir-se en funció dels coneixements previs, les hores de treball i el ritme d'aprenentatge.

HORARI:
De dilluns a divendres de 15:00 a 19:00 en modalitat presencial.

PREINSCRIPCIÓ:
Estàs realitzant una preinscripció on has d'adjuntar el teu Curriculum Vitae actualitzat. Barcelona Activa avaluarà el teu perfil i tot seguit:
1.Rebràs un correu amb les instruccions per matricular-te al curs d'accés al campus virtual. En el curs d'accés has de realitzar els exercicis de Git, modelatge de bases de dades, llenguatge SQL.
2.Un cop enviats, podràs programar una entrevista personal amb una persona de l¿equip tècnic de la IT Academy
3.Després de l'entrevista, si la superes, entraràs a la llista d'espera.
4. Finalment entraràs a la formació quan una plaça s'alliberi.

IMPORTANT:
- No facis cas a les dates que posa al web. Aquesta formació comença quan s'allibera una plaça i entres al programa. Actualment el curs és fa online a causa de la situació generada per la COVID-19
- Per a més informació contacta amb nosaltres a través del correu electrònic itacademy@barcelonactiva.cat

Editions

Edition 1

Mon 11/01/21 (15:00-19:00h)

Tue 12/01/21 (15:00-19:00h)

Wed 13/01/21 (15:00-19:00h)

Thu 14/01/21 (15:00-19:00h)

Fri 15/01/21 (15:00-19:00h)

Mon 18/01/21 (15:00-19:00h)

Tue 19/01/21 (15:00-19:00h)

Wed 20/01/21 (15:00-19:00h)

Thu 21/01/21 (15:00-19:00h)

Fri 22/01/21 (15:00-19:00h)

Mon 25/01/21 (15:00-19:00h)

Tue 26/01/21 (15:00-19:00h)

Wed 27/01/21 (15:00-19:00h)

Thu 28/01/21 (15:00-19:00h)

Fri 29/01/21 (15:00-19:00h)

Mon 01/02/21 (15:00-19:00h)

Tue 02/02/21 (15:00-19:00h)

Wed 03/02/21 (15:00-19:00h)

Thu 04/02/21 (15:00-19:00h)

Fri 05/02/21 (15:00-19:00h)

Mon 08/02/21 (15:00-19:00h)

Tue 09/02/21 (15:00-19:00h)

Wed 10/02/21 (15:00-19:00h)

Thu 11/02/21 (15:00-19:00h)

Fri 12/02/21 (15:00-19:00h)

Mon 15/02/21 (15:00-19:00h)

Tue 16/02/21 (15:00-19:00h)

Wed 17/02/21 (15:00-19:00h)

Thu 18/02/21 (15:00-19:00h)

Fri 19/02/21 (15:00-19:00h)

Mon 22/02/21 (15:00-19:00h)

Tue 23/02/21 (15:00-19:00h)

Wed 24/02/21 (15:00-19:00h)

Thu 25/02/21 (15:00-19:00h)

Fri 26/02/21 (15:00-19:00h)

Mon 01/03/21 (15:00-19:00h)

Tue 02/03/21 (15:00-19:00h)

Wed 03/03/21 (15:00-19:00h)

Thu 04/03/21 (15:00-19:00h)

Fri 05/03/21 (15:00-19:00h)

Mon 08/03/21 (15:00-19:00h)

Tue 09/03/21 (15:00-19:00h)

Wed 10/03/21 (15:00-19:00h)

Thu 11/03/21 (15:00-19:00h)

Fri 12/03/21 (15:00-19:00h)

Mon 15/03/21 (15:00-19:00h)

Tue 16/03/21 (15:00-19:00h)

Wed 17/03/21 (15:00-19:00h)

Thu 18/03/21 (15:00-19:00h)

Fri 19/03/21 (15:00-19:00h)

Mon 22/03/21 (15:00-19:00h)

Tue 23/03/21 (15:00-19:00h)

Wed 24/03/21 (15:00-19:00h)

Thu 25/03/21 (15:00-19:00h)

Fri 26/03/21 (15:00-19:00h)

Mon 29/03/21 (15:00-19:00h)

Tue 30/03/21 (15:00-19:00h)

Wed 31/03/21 (15:00-19:00h)

Virtual classroom

Language: Catalan
Places available: 183. Sign me up

General information

Observacions:

>> Per inscriure's a qualsevol activitat cal tenir un usuari web creat. Pots crear-te'l aquí

>> Les activitats Cibernàrium es realitzen en català, excepte en casos particulars, i a no ser que la majoria dels assistents sol·licitin que es facin en castellà. 

>> Es requereixen uns coneixements mínims d'anglès per tal de seguir amb èxit els cursos.

>> S'exigirà una participació mínima del 75% del curs. Si no assisteixes a classe durant més de 3 dies sense justificar, hauràs de deixar la teva plaça.

>> És necessari tenir un permís de treball en regla per poder realitzar aquesta activitat

Mon 11/01/21 (15:00-19:00h)
Tue 12/01/21 (15:00-19:00h)
Wed 13/01/21 (15:00-19:00h)
Thu 14/01/21 (15:00-19:00h)
Fri 15/01/21 (15:00-19:00h)
Duration: 58 sessions

Virtual classroom
Modality:
Duration: 58 sessions
Price: This activity is free
Level: Advanced
Theme: IT Academy: Training

Course ratings

Average
0

There is a new version of Personal Information Protection law.
Please, accept it before continuing the registration.

::ES COPIA::Front End amb React: Edition 1

Mon 11/01/21 15:00-19:00h

Virtual classroom

Tue 12/01/21 15:00-19:00h

Virtual classroom

Wed 13/01/21 15:00-19:00h

Virtual classroom

Thu 14/01/21 15:00-19:00h

Virtual classroom

Fri 15/01/21 15:00-19:00h

Virtual classroom

Mon 18/01/21 15:00-19:00h

Virtual classroom

Tue 19/01/21 15:00-19:00h

Virtual classroom

Wed 20/01/21 15:00-19:00h

Virtual classroom

Thu 21/01/21 15:00-19:00h

Virtual classroom

Fri 22/01/21 15:00-19:00h

Virtual classroom

Mon 25/01/21 15:00-19:00h

Virtual classroom

Tue 26/01/21 15:00-19:00h

Virtual classroom

Wed 27/01/21 15:00-19:00h

Virtual classroom

Thu 28/01/21 15:00-19:00h

Virtual classroom

Fri 29/01/21 15:00-19:00h

Virtual classroom

Mon 01/02/21 15:00-19:00h

Virtual classroom

Tue 02/02/21 15:00-19:00h

Virtual classroom

Wed 03/02/21 15:00-19:00h

Virtual classroom

Thu 04/02/21 15:00-19:00h

Virtual classroom

Fri 05/02/21 15:00-19:00h

Virtual classroom

Mon 08/02/21 15:00-19:00h

Virtual classroom

Tue 09/02/21 15:00-19:00h

Virtual classroom

Wed 10/02/21 15:00-19:00h

Virtual classroom

Thu 11/02/21 15:00-19:00h

Virtual classroom

Fri 12/02/21 15:00-19:00h

Virtual classroom

Mon 15/02/21 15:00-19:00h

Virtual classroom

Tue 16/02/21 15:00-19:00h

Virtual classroom

Wed 17/02/21 15:00-19:00h

Virtual classroom

Thu 18/02/21 15:00-19:00h

Virtual classroom

Fri 19/02/21 15:00-19:00h

Virtual classroom

Mon 22/02/21 15:00-19:00h

Virtual classroom

Tue 23/02/21 15:00-19:00h

Virtual classroom

Wed 24/02/21 15:00-19:00h

Virtual classroom

Thu 25/02/21 15:00-19:00h

Virtual classroom

Fri 26/02/21 15:00-19:00h

Virtual classroom

Mon 01/03/21 15:00-19:00h

Virtual classroom

Tue 02/03/21 15:00-19:00h

Virtual classroom

Wed 03/03/21 15:00-19:00h

Virtual classroom

Thu 04/03/21 15:00-19:00h

Virtual classroom

Fri 05/03/21 15:00-19:00h

Virtual classroom

Mon 08/03/21 15:00-19:00h

Virtual classroom

Tue 09/03/21 15:00-19:00h

Virtual classroom

Wed 10/03/21 15:00-19:00h

Virtual classroom

Thu 11/03/21 15:00-19:00h

Virtual classroom

Fri 12/03/21 15:00-19:00h

Virtual classroom

Mon 15/03/21 15:00-19:00h

Virtual classroom

Tue 16/03/21 15:00-19:00h

Virtual classroom

Wed 17/03/21 15:00-19:00h

Virtual classroom

Thu 18/03/21 15:00-19:00h

Virtual classroom

Fri 19/03/21 15:00-19:00h

Virtual classroom

Mon 22/03/21 15:00-19:00h

Virtual classroom

Tue 23/03/21 15:00-19:00h

Virtual classroom

Wed 24/03/21 15:00-19:00h

Virtual classroom

Thu 25/03/21 15:00-19:00h

Virtual classroom

Fri 26/03/21 15:00-19:00h

Virtual classroom

Mon 29/03/21 15:00-19:00h

Virtual classroom

Tue 30/03/21 15:00-19:00h

Virtual classroom

Wed 31/03/21 15:00-19:00h

Virtual classroom

Personal information

Full name:

NIF/NIE: 10158

Email: default@liferay.com

Birthday: 28/06/2016

Attach the following files:

File cannot exceed 1 MB.

CV

I agree registration conditions