6 results for: IT Academy
New activities will be available soon.
There are no courses
 
 

VINE A CONÈIXER LA IT ACADEMY (1a Edició)

Vols aprendre a programar? Vine a la sessió informativa de la IT Academy on t'explicarem amb detall el programa, què has de fer per formar part i en què et pot ajudar per la teva inserció laboral.

IT Academy

Edition 1

Onsite sessions:

Thu 20/12/18 16:00-17:00h

Places available: 23.
 

VINE A CONÈIXER LA IT ACADEMY (1a Edició)

Vols aprendre a programar? Vine a la sessió informativa de la IT Academy on t'explicarem amb detall el programa, què has de fer per formar part i en què et pot ajudar per la teva inserció laboral.

IT Academy

Edition 1

Onsite sessions:

Thu 20/12/18 17:00-18:00h

Places available: 25.
 

Developer Program. FrontEnd, BackEnd & Android

Aquest bootcamp presencial es dirigeix a totes aquelles persones que tenen interès a treballar al món de la programació (software). Ja sigui perquè han decidit fer una reconversió cap aquest sector, o bé perquè volen actualitzar els seus coneixements.

IT Academy

Edition 1

Onsite sessions:

Mon 07/01/19 09:00-13:00h

Tue 08/01/19 09:00-13:00h

Wed 09/01/19 09:00-13:00h

Thu 10/01/19 09:00-13:00h

Fri 11/01/19 09:00-13:00h

Mon 14/01/19 09:00-13:00h

Tue 15/01/19 09:00-13:00h

Wed 16/01/19 09:00-13:00h

Thu 17/01/19 09:00-13:00h

Fri 18/01/19 09:00-13:00h

Mon 21/01/19 09:00-13:00h

Tue 22/01/19 09:00-13:00h

Wed 23/01/19 09:00-13:00h

Thu 24/01/19 09:00-13:00h

Fri 25/01/19 09:00-13:00h

Mon 28/01/19 09:00-13:00h

Tue 29/01/19 09:00-13:00h

Wed 30/01/19 09:00-13:00h

Thu 31/01/19 09:00-13:00h

Fri 01/02/19 09:00-13:00h

Mon 04/02/19 09:00-13:00h

Tue 05/02/19 09:00-13:00h

Wed 06/02/19 09:00-13:00h

Thu 07/02/19 09:00-13:00h

Fri 08/02/19 09:00-13:00h

Mon 11/02/19 09:00-13:00h

Tue 12/02/19 09:00-13:00h

Wed 13/02/19 09:00-13:00h

Thu 14/02/19 09:00-13:00h

Fri 15/02/19 09:00-13:00h

Mon 18/02/19 09:00-13:00h

Tue 19/02/19 09:00-13:00h

Wed 20/02/19 09:00-13:00h

Thu 21/02/19 09:00-13:00h

Fri 22/02/19 09:00-13:00h

Mon 25/02/19 09:00-13:00h

Tue 26/02/19 09:00-13:00h

Wed 27/02/19 09:00-13:00h

Thu 28/02/19 09:00-13:00h

Fri 01/03/19 09:00-13:00h

Mon 04/03/19 09:00-13:00h

Tue 05/03/19 09:00-13:00h

Wed 06/03/19 09:00-13:00h

Thu 07/03/19 09:00-13:00h

Fri 08/03/19 09:00-13:00h

Mon 11/03/19 09:00-13:00h

Tue 12/03/19 09:00-13:00h

Wed 13/03/19 09:00-13:00h

Thu 14/03/19 09:00-13:00h

Fri 15/03/19 09:00-13:00h

Mon 18/03/19 09:00-13:00h

Tue 19/03/19 09:00-13:00h

Wed 20/03/19 09:00-13:00h

Thu 21/03/19 09:00-13:00h

Fri 22/03/19 09:00-13:00h

Mon 25/03/19 09:00-13:00h

Tue 26/03/19 09:00-13:00h

Wed 27/03/19 09:00-13:00h

Thu 28/03/19 09:00-13:00h

Fri 29/03/19 09:00-13:00h

Places available: 119.
 

::ES COPIA::VINE A CONÈIXER LA IT ACADEMY (1a Edició)

Vols aprendre a programar? Vine a la sessió informativa de la IT Academy on t'explicarem amb detall el programa, què has de fer per formar part i en què et pot ajudar per la teva inserció laboral.

IT Academy

Edition 1

Onsite sessions:

Tue 15/01/19 16:00-17:00h

Places available: 30.
 

Capacitació en el nou Reglament Europeu de Protecció de Dades (GDPR)

Aquesta activitat va dirigida a totes aquelles persones, responsables d'empreses i/o entitats, amb menys de 250 persones treballadores, que hauran d'aplicar la nova regulació europea de protecció de dades.

IT Academy

Edition 1

Onsite sessions:

Wed 16/01/19 16:00-20:30h

Opening of registration 17/12/2018 to 08:30 h.

Edition 2

Onsite sessions:

Wed 06/02/19 16:00-20:30h

Opening of registration 07/01/2019 to 08:30 h.

Edition 3

Onsite sessions:

Wed 27/02/19 16:00-20:30h

Opening of registration 28/01/2019 to 08:30 h.
 

::ES COPIA::VINE A CONÈIXER LA IT ACADEMY (1a Edició)

Vols aprendre a programar? Vine a la sessió informativa de la IT Academy on t'explicarem amb detall el programa, què has de fer per formar part i en què et pot ajudar per la teva inserció laboral.

IT Academy

Edition 1

Onsite sessions:

Tue 22/01/19 16:00-17:00h

Places available: 30.
Showing 6 results.